ZAPRASZAMY DO GABINETU

 SCHORZEŃ STÓP I WAD KOŃCZYN DOLNYCH.

Dom Medyczny "Jagiellońska" Gdańsk, ul. Jagiellońska 7

tel. 58 763-93-00

 

 

Konsultacji udziela lekarz Piotr Jaworski, ortopeda i chirurg urazowy, specjalista rehabilitacji leczniczej.

Koszt konsultacji: 90 zł.

 

Zapraszamy  dzieci z podejrzeniem płaskostopia, koślawość kolan, uskarżające się na bóle nóg podczas chodzenia i w nocy.

Po zbadaniu przez lekarza specjalistę rodzice zostaną poinformowani czy dzieci mają wady stóp. Wyjaśnimy jak skutecznie je leczyć, jak dobrać prawidłowe obuwie i wkładki ortopedyczne, jakie ćwiczenia wykonywać aby zapobiec deformacjom powodującym dolegliwości w wieku dojrzałym.

 

Zapraszamy osoby dorosłe cierpiące z powodu dolegliwości związanych z paluchami koślawymi, płaskostopiem, ostrogami piętowymi, zmianami zwyrodnieniowymi i innymi schorzeniami. Pacjentów po urazach kończyn dolnych.

W naszym gabinecie pacjenci dowiedzą się, jakie leczenie jest najskuteczniejsze. Czy potrzebne są zabiegi rehabilitacyjne. Jeżeli będą wskazania do leczenia operacyjnego, wyjaśnimy wątpliwości związane z tym sposobem leczenia.

 

Zapraszamy osoby chorujące na cukrzycę.

Pacjenci ci są szczególnie narażeni na uszkodzenie w obrębie stóp ze względu na możliwość powstania tzw. zespołu "stopy cukrzycowej". Badania dowodzą, że prawidłowe rozłożenie obciążenia na stopie oraz odciążenie punktów nadmiernego nacisku, zapobiega większości powikłań w tej jednostce chorobowej.

 

Zapraszamy czynnych sportowców oraz osoby uprawiające sport rekreacyjnie.

Po badaniu pomożemy dobrać odpowiednie obuwie oraz wkładki które wpłyną za zmniejszenie dolegliwości bólowych stóp, kolan i kręgosłupa.

 

Zapraszamy tel. 58 763-93-00